Десятиріччя зайве. Таку відмінність між рішенням виконавчого комітету про результати конкурсу на вивезення негабаритного сміття та договором безпосередньо з переможцем виявив у ході дослідження документів черкаський депутат Олександр Радуцький. Про це обранець заявив на пресконференції, пише “ВІККА”.

Так, у рішенні виконкому від 17 квітня йдеться про строк співпраці з компанією “Сантехбудконструкція”, яка згодом була реорганізована на ТОВ “Нова якість”, в 10 років. А от у самому договорі від 26 квітня 2019-го, під яким стоїть підпис міського голови Анатолія Бондаренка, вказаний строк у 20 років: виводити негабарит “Нова якість” має до 2039 року.

blank

У виявленій відмінності Олександр Радуцький вбачає перевищення повноважень мером. Каже, збирається заявити про це до правоохоронних органів.

“Цікаво і те, що спочатку був затверджений переможець конкурсу, а вже потім, іншим рішенням виконкому – встановлений тариф 13 грн 20 копійок, – зазначає депутат. – І коли мер каже, що не може нічого зробити, бо угоди вже підписані, він лукавить. Адже згідно з законом про місцеве самоврядування, вищим колегіальним органом над виконавчим комітетом є міська рада. І саме депутати, мер і його більшість в тому числі, можуть змінити ситуацію”.
blank blank

Нагадаємо, Олександр Радуцький підготував два проекти рішень, якими намагатиметься скасувати рішення виконкому про визнання результатів конкурсу та затвердження тарифу на вивіз великогабаритного та будівельного сміття. Розглянути їх мають вже на прийдешній пленарці.