Соснівський районний суд міста Черкаси встав на сторону екс-чиновника Черкаської міської ради Віталія Дядченка і повернув йому у власність приміщення колишнього магазину «Юність» за адресою бульв. Шевченка, 224, визнавши його передачу у власність іншій особі незаконною. Про це виданню “Вичерпно” повідомив сам Віталій Дядченко

Відзначимо, у 2017 році ці приміщення перейшли у власність до нині вже покійного депутата міськради Михайла Бінусова, який тоді заявив, що їх йому подарували. Однак Віталій Дядченко подав позов до суду, заявивши, що приміщення у нього забрали шахрайським шляхом.

Нині ж, за словами Віталія Миколайовича, суд довів, що всі документи по нібито передачі ним приміщень, були підроблені.

За його словами, судове рішення було б винесено вже давно, якби не трагічні події з Михайлом Бінусовим.

 – По закону, у разі смерті потрібно змінити відповідача на спадкоємця. За півроку родина має визначитися, хто буде спадкоємцем. Було визначено, що ним стане неповнолітній син Михайла Марковича — Марк Михайлович, від першого шлюбу. Однак для нас це суттєвої ролі не грало, адже він відповідає по зобов’язаннях попереднього відповідача тільки в межах спадкового майна, — пояснив Віталій Дядченко.

Те, що ці приміщення саме його, було доведено сукупністю доказів, відзначає екс-чиновник. Були проведені три експертизи, заслухані всі нотаріуси, які робили впізнання осіб, паспорти яких використовувалися при підробленні документів.

– Суд довів, що приміщення були відчужені по шахрайській схемі. Група осіб, яка здійснювала ці дії, вже встановлена, вона таким займалася по всій Україні. Окрім того, що ми виграли суд, Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ відкрило кримінальну справу за цими фактами проти цих осіб, — додав Дядченко.

Наразі в цих приміщеннях вже ведуться активні ремонтні роботи. Як розповів сам пан Дядченко, в приміщеннях, де раніше розташовувалися магазини «Adidas», «Reebok» і «Олімпус», і надалі продовжуватиметься роздрібна торгівля. Зокрема, наразі ведуться перемовини про повернення магазину «Adidas» на старе місце, який там до цього перебував багато років.

– А там, де «Reebok» був, будуть квіти, які стояли біля драмтеатру. Вони там робитимуть якийсь квітковий салон. Квітникарі самі до мене підійшли і запропонували переїхати в це приміщення. Наразі ведуться перемовини. Нам би хотілося, щоб повернувся «Adidas», але вони свою роздрібну торгівлю планують на багато місяців наперед, тому зараз вирішують, чи буде там їхній магазин, чи ні, — розповів Віталій Дядченко.