У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся випуск прикордонників нової формації. Вони прийшли на службу за результатами вступної кампанії проекту «Нове обличчя кордону», повідомляють прикордонники.

У цей день Державна прикордонна служба України поповнила свої лави вмотивованими прикордонниками. Вони після піврічної підготовки будуть ефективно виконувати функції держави на кордоні. Відповідні Свідоцтва про закінчення навчання отримали більше 30 військовослужбовців.

З привітальним словом до випускників звернувся заступник начальника Головного центру з навчальної роботи полковник Олександр Герасимюк: «Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск прикордонників нової формації. У непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державного кордону. Попереду чимало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання».

Молодим прикордонникам вручили свідоцтва про закінчення навчання за програмою підготовки «Молодший інспектор прикордонної служби» у рамках проекту «Нове обличчя кордону».

47375797_967117743479359_5708211965327835136_n

Уже в найближчі дні всі їх направлять для проходження служби в Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» та Львівський прикордонний загін і виконуватимуть завдання в аеропортах та у пункті пропуску «Рава-Руська», що на кордоні з Польщею.

Зазначимо, впровадження цього проекту передбачає створення підрозділів нового формату, які забезпечать високий рівень довіри громадськості, викорінення будь-яких проявів корупції і високі стандарти діяльності, що відповідають європейським нормам.