9 липня рятувальники Корсунь-Шевченківської та Шполянської пожежно-рятувальних частини провели тактико-спеціальні навчання на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Зокрема, у К-Шевченківському районі, фахівці Служби порятунку відпрацювали дії з ліквідації пожежі на території Стеблівського психоневрологічного інтернату. У місті Шпола, аналогічні навчання співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій провели у Центральній районній лікарні ім. братів Коломійченків

Відпрацьовуючи кілька можливих сценаріїв розвитку пожежі, фахівці пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС залучили до навчань місцеві пожежні команди та добровільні пожежні дружини закладів.

Під час навчань, рятувальники відпрацювали дії з організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, евакуації та гасіння пожеж, відпрацьовано алгоритм евакуації хворих та людей з обмеженими можливостями, медперсоналу та працівників. В ході навчань також проведені практичні заняття по використанню первинних засобів пожежогасіння.

Під час навчань фахівці ДСНС уважно оглянули стан евакуаційних шляхів та виходів закладу, відповідність схем евакуації та наявність достатньої кількості первинних засобів пожежогасіння.

Після відпрацювання практичних навичок рятувальники провели інструктаж із персоналом та нагадали, як діяти у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних подій.

За інформацією прес-служби ДСНС у Черкаській області.