У лютому 2024 року в Умані народилось 41 немовля. Про це редакції УманьNews.City повідомив керівник КНП «Уманський пологовий будинок» Олег Семенда.
За інформацією, яку надав керівник КНП «Уманський пологовий будинок», у лютому в Уманському пологовому будинку знову народилось трішки більше дівчаток, ніж хлопчиків.
Тож, у лютому 2024 року лікарі пологового будинку допомогли народитися:
19 хлопчикам
22 дівчаткам.
— Також в лютому народилась одна двійня — це хлопчики, які народились 29 лютого. А взагалі 29 лютого у нас народилось троє діток, — повідомив Олег Семенда.
КОМЕНТАРІ