Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що на сьогодні підприємство здійснює поетапне відновлення постачання гарячої води до домівок черкащан.

Система централізованого теплопостачання міста має велику протяжність, тому гаряча вода буде з’являтися у будинках споживачів поступово. Повністю відновити надання послуги з постачання гарячої води до будинків споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» планує до кінця дня.

Нині фахівці налагоджують роботу устаткування станції після проведеного ремонту та відновлюють температурні показники теплоносія.

Нагадуємо, що зупинка діяльності теплоелектроцентралі була зумовлена необхідністю проведення ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо здійснити лише за умови повного відключення енергоустаткування.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ перепрошує за вимушену перерву в наданні послуг з постачання гарячої води та закликає із розумінням поставитися до зазначеної ситуації.

Сьогодні підприємство активно готує теплове господарство до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Виконання запланованих ремонтних робіт дозволить забезпечити ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» надійне та безперебійне теплопостачання до наших домівок впродовж наступного опалювального періоду.