До всесвітнього Дня вишиванки, що цьогоріч відзначається 21 травня у виконкомі Уманської міської ради запрошують всіх уманчан долучатись до “Онлайн ходи у вишиванках”.

Приєднуйтесь! Це зовсім не складно:
– одягніть вишиванку;
– зробіть фото;
– опублікуйте світлину на своїй сторінці у фейсбук чи інстаграм до 21 травня, обов’язково вказавши хештег #УманьВишиванка ” – зазначають у повідомленні.