19 травня уманські митці зібрались на сходах Уманського художнього музею, щоб їхні картини могла побачити якнайбільша кількість перехожих. Пише сайт УманьNews.City.

blank

blank

Мета виставки — не просто показати свою творчість уманцям і гостям міста. Це була благодійна виставка-продаж робіт уманських художників і частину коштів від проданих картин вони перераховують на потреби ЗСУ та волонтерської організації «Разом».

— У День вишиванки ми захотіли естетично прикрасити це свято і організували виставку-продаж, щоб частину грошей перерахувати волонтерському штабу «Разом». Художники відгукнулись і до цієї акції долучилися художники-члени Спілки художників України Віталій Крижанівський і Володимир Савченко, а також ілюстратор-графік Василь Власюк, живописці Людмила Довгань, В’ячеслав Записецький, Лариса Гоменюк і Борис Яцюк, — сказав художник Борис Яцюк.

blank

blank
Уманські художники з 2014-го року та з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України підтримують українських захисників. І це далеко не перша виставка-продаж картин уманських митців.

Якщо ви хочете придбати картину уманських художників і таким чином долучитися до допомоги нашим воїнам та волонтерам, можете це зробити у художньому салоні «Мальва», де представлені картини наших митців. Також можете зателефонувати Борису Яцюку6 097-389-09-91.