Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. 18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми, по всій Україні відбулись акції проти рабства. Повідомляють у прес-службі Уманської міської ради.

Люди вийшли, щоб нагадати: попри стрімкий розвиток цивілізації і технологічні досягнення, у сучасному світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей.

Щодо міста Умань,Є начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер зазначила,що управління постійно проводить цілеспрямовану інформаційно-просвітницьку роботу серед дітей, молоді та вразливих категорій сімей щодо профілактики торгівлі людьми.

Старший інспектор з ювенальної превенції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Ірина Вінницька проінформувала учасників ходи про роботу поліції з попередження випадків торгівлі людьми.

На завершення учасники ходи пройшли вулицями міста,аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.