У місті Умань підприємець незаконно орендував майстерню Уманського професійного ліцею. У приміщенні замість проведення навчального-виховного процесу виробляли корпусні меблі та торгували непродовольчими товарами.

Майстерня площею 273,0 кв. м та вартістю 413 тис. грн знаходиться на балансі Уманського професійного ліцею, розташованого за адресою: провулок Енергетичний, 5.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, будівлю майстерні було незаконно передано в оренду фізичній особі-підприємцю для не пов’язаних з навчально-виховним процесом цілей.

«Метою використання підприємцем приміщення є розміщення виробництва корпусних меблів та розміщення торговельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів, тобто, використання для здійснення підприємницької (комерційної) діяльності, всупереч забороні, встановленій чинним законодавством», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

17 липня господарський суд Черкаської області задовольнив позов Уманської місцевої прокуратури та визнав недійсним договір оренди нежитлових приміщень будівлі майстерні Уманського професійного ліцею. Приміщення незабаром повернуть навчальному закладу.