Вже більше двох тижнів в Україні запроваджено загальнодержавний карантин вихідного дня. Однак, як свідчить статистика складених адмінпротоколів, ситуація не покращується, а кількість порушників на Золотоніщині, на жаль, не зменшується. Пише сайт zoloto.city.


Упродовж 21-22 листопада у Золотоноші та Золотоніському районі працювали по дві рейдові групи у складі працівників поліції, Держпродспоживслужби і представників органів місцевої влади. Перевіряли заклади непродовольчої торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування щодо дотримання протиепідемічних вимог.

За порушення карантинних обмежень складено 5 протоколів відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 44-3. Прийнято одну постанову про сплату 170 гривень штрафу за відсутність захисної маски у чоловіка, який перебував у громадському місці, а саме в магазині.

Серед порушників карантину вихідного дня вже вдруге опинилася «Аврора», вперше у полі зору перевіряючих потрапили ресторанно-розважальні заклади − «Велес», «Вулик» у Новій Дмитрівці, дві автомийки у Золотоноші, на які також діє заборона працювати у вихідні.

Як інформують у Золотоніському відділі поліції, якщо фіксуватимуть систематичне порушення карантинних вимог, то для таких суб’єктів господарювання й розмір штрафу значно збільшиться.