Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 75% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 14% – висловлюють протилежну думку, 11% – вагаються з оцінками у цьому питанні.

 Вже давно є запит на зміни. Сьогодні майже 70% опитаних вважають, що країні потрібні радикальні перетворення,

За даними соціологів, вимальовується чітка тенденція до появи нових облич у політиці. Дипломат і силовик Наливайченко має один з найвищих ступенів довіри українців і посідає 4 місце за рівнем довіри після Анатолія Гриценка, Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського.

Згідно з результатами дослідження групи «Рейтинг»  лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закріпився у десятці найймовірніших кандидатів на посаду президента на наступних виборах.

blank

Якби вибори відбулися сьогодні, за Валентина Наливайченка готові проголосувати щонайменше 2% опитаних. Загалом,14% респондентів повністю, або скоріше довіряють цьому політику.

  Нещодавно результати свого рейтингу оголосив Інтернет – ресурс «Славетна Україна». Проводились голосування парламентського та президентського рейтингів. Голосування показало,що є величезна кількість українців готових, не ховаючись за анонімністю , відкрито заявити про свої уподобання, жорстко, при необхідності, висловитися на адресу тих чи інших відомих політиків. Крім того, цей рейтинг показав, що ні за Тимошенко, ні за Ляшка, ні за Порошенка інтернет спільнота голосувати не хоче.

Серед 15 партій – учасників, у парламентському рейтингу Рух «Справедливість» Валентина Наливайченка розділив перемогу з «Аграрною партією».

Щодо президентського рейтингу, то Валентин Наливайченко набрав безпреценденту більшість голосів, перемігши Андрія Садового та Бориса Колєснікова.

 Як зазначає об»єднання «Славетної України»  Рух «Справедливість» має все для успіху: «Авторитетного і енергійного  лідера. Дієздатну команду. Розгалужену партійну організацію. Наполегливість  та готовність ( і головне розуміння) використовувати новітні інформаційні технології на користь собі і державі».