Днями в обласному головному управлінні поліції відбулася презентація спільного проєкту Департаменту поліції охорони та Національної поліції України “Варта вашої оселі”. Головною метою проєкту є популяризація сервісів з захисту житла та особистого майна від протиправних посягань серед широкого загалу населення. Повідомили у пресслужбі нацполіції Черкащини.

Під час презентації Сергій Щербина, заступник начальника Управління поліції охорони в Черкаській області, та Володимир Мигирич, начальник центру технічної охорони, розповіли про ефективні засоби захисту від майнових злочинів, профілактику таких злочинів та будівництво безпечного середовища в громадах.

“Пограбування житла громадян – один з найпоширеніших видів майнових злочинів”, – зауважив Сергій Щербина.

Він також пояснив, що у разі проникнення злодіїв у будинок, сигнал тривоги надходить на пульт поліції охорони. Після цього на адресу виїжджає група затримання, яка оглядає об’єкт та при необхідності здійснює затримання злочинців.

Якщо ви бажаєте отримати детальну інформацію про послуги поліції охорони та замовити їх, звертайтесь за адресою: м. Черкаси, вул. Хоменка, 3/1. Телефонуйте на номер (067) 512-76-48 або на безоплатний номер 9899 з мобільних телефонів.