Тільки нещодавно у черкаських парках та скверах рясно розцвіли троянди, а вже знайшлися такі окремі особи, які взялися нищити цю красу. Сьогодні вранці у Долині троянд жінка пообривала десятки бутонів, набивши пелюстками цілу сумку! Помітивши це варварство, ми зробили зауваження і хотіли викликати поліцію, та порушниця, вхопивши собак, яких тут же, у парку, і вигулювала, втекла. Втім, ми зробили її фото, сподіваємось, їй буде соромно за свої вчинки. Нарікають у пресслужбі “Дирекції парків”.

Дуже прикро, бачити таку неповагу до громади та до роботи комунальників. Хіба ті копійчані заробітки, коли пелюстки троянд продають на урочисті події, можуть компенсувати розчарування більшості жителів міста, що замість квітів побачать обдерті стебла? І хіба принесуть ті пелюстки щастя тим, кого обсипатимуть краденою красою, яка символізуватиме не добро і багатство, а зневажену чужу працю? А щоб квіти розцвіли – ми сумлінно дбали про них цілий рік, пололи, підживлювали, обрізали, вкладаючи роботу наших працівників і гроші громади.

Шановні черкасці, в чергове звертаємося до вас із настійливим проханням – бережіть красу наших парків та скверів, бо це наше спільне з вами завдання і відповідальність. Комунальники дбають про зелені насадження, щоб усім було приємно відпочивати і легко дихати, адже це майно всієї громади.