Під час сесії Звенигородської районної ради 16 листопада чотири депутати із фракції БПП “Солідарність” оголосили про перехід у фракцію “Батьківщина”. Таким чином, фракція БПП перестала існувати, оскільки її чисельність стала меншою від передбаченої законодавством та регламентом роботи районної ради. Це вже друга, після Радикальної партії Олега Ляшка, фракція котра розпалася в районній раді за останній час..

Про це інформують на офіційному сайті Звенигородської районної ради.

Голова районної ради Володимир Кучер оголосив заяви депутатів Юрія Алексєєва, Володимира Міняйла, Віктора Крикуна і Дмитра Шукала про їх вихід із депутатської фракції Блоку Петра Порошенка у Звенигородській районній раді та входження до фракції політичної партії ВО “Батьківщина”. До згаданих депутатів приєднався і позафракційний Валерій Костенко.

Таким чином загальна чисельність фракції ВО “Батьківщина” нараховує вже сімнадцять депутатів – рівно половину від загального складу районної ради.

Першим рішенням, яке прийняла “новобатьківщинівська” рада стало Звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Звісно, боротьба із несправедливими тарифами на газ – це головне передвиборче гасло лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко, тож тепер подібні звернення будуть продавлювати у всіх радах, де можна.

Що ж до депутатів від БПП, то в області одразу після виборів говорили, що в списки цієї політичної сили до рад різних рівнів потрапило чимало перебіжчиків із Партії регіонів, які завжди намагаються бути в лавах провладних політичних сил. В очевидь, звенигородські БППшники передчувають, що в пропрезидентської сили немає майбутнього, тож шукають собі більш перспективні політичні ширми. “Батьківщина” їм видалась зручною, тим більше, що там завжди радо приймали перефарбуванців із мандатами і можливостями.