Вчителька математики Лисянського ліцею №1 Наталія Трепак здобула шалену популярність, викладаючи в соціальну мережу цікаві та навчальні відео, у яких пояснює дітям і дорослим, як легко знайти розв’язання багатьох прикладів. Її дописи, де вона розповідає про прості способи обчислення, набирають мільйонних переглядів, пише сайт “Вісті Черкащини“.

“З початком повномасштабного вторгнення заклади освіти в Україні змушені були перейти на дистанційну форму навчання. Під час моїх онлайн-уроків часто виникали непередбачувані ситуації: аварійні знеструмлення, часті перебої з інтернетом, перерви в навчанні під час повітряних тривог. Потрібно було якось вирішувати цю проблему, тому я почала знімати короткі відео та викладати їх у соціальних мережах. Це дало змогу учням переглядати навчальний матеріал у зручний для них час. Спочатку я розраховувала, що мої ролики набиратимуть по 200-300 переглядів, але коли побачила, що їх переглядає тисячі, а інколи й мільйони людей, то зрозуміла, що обрала правильну і корисну нішу. Крім навчальних відео, я почала додавати різні цікаві логічні задачки, лайфхаки в обчисленнях, жартівливі відео про будні вчителя, і коли я бачу, що моїй аудиторії це подобається, мене це надзвичайно надихає та мотивує”, – розповіла вона про своє захоплення.

Наталія Трепак багато новацій придумує сама, щось згадую зі своїх шкільних років. Стежить за багатьма українськими та іноземними блогерами-математиками. Їй цікаво випробовувати щось нове і потім ділитися цим зі своїми учнями. Зізнається, що дуже хоче зробити математику доступною, цікавою і зрозумілою для всіх.