В Лисянському лісгоспі відбулося відкриття модернізованого приміщення Лисянського лісництва. Символічну стрічку перерізали Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, народний депутат України Сергій Нагорняк, директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако. Повідомляють у пресслужбі лісового та мисливського господарства.

Відтепер працівники лісництва матимуть поліпшені умови для ефективної роботи на підприємстві. Задля комфортних умов праці, керівництвом лісгоспу було здійснено поточний ремонт. Зокрема, зробили перепланування приміщення та зовнішнє утеплення, замінили покрівлю, вікна й двері. Провели внутрішні ремонтні роботи, замінили стару електричну проводку, в холі встановили теплу підлогу, зробили сучасний ремонт у кабінетах, придбали нові меблі. Потурбувалися тут і про нову систему опалення, встановивши сучасний котел з теплоакумулятором, також замінили радіатори. Окрім того, подумали й про затишок навколо адмінбудівлі – встановили нову огорожу, ворота, провели озеленення території.

Контора Лисянського лісництва була збудована 1995 року. Востаннє ремонт проводився ще в 2001 році. Тож і сама будівля, і територія довкола вже давно потребували повної модернізації.

«Приємно, що сьогодні ми відкриваємо повністю оновлену будівлю для працівників лісового господарства. Комфортні умови праці – це дуже важливо, адже, перш за все, це необхідні зручності для наших працівників та, відповідно, запорука якісного виконання ними всіх поставлених завдань», – зауважив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Долучився до слова і народний депутат України Сергій Нагорняк, зауваживши, що такі заходи є важливими, адже вони показують, не лише піклування керівництва про кожного працівника, а й розвиток галузі в цілому.

Варто зазначити, що всі роботи здійснювали за власні кошти підприємства. Окрім того, багато ремонтних робіт проводилося силами працівників лісгоспу.

«За останні кілька років ми провели поточні ремонти адмінбудівлі Лисянського лісгоспу, контори Шевченківського та Лисянського лісництв, встановили сучасні системи опалення. Найближчі плани – це проведення поточного ремонту Стеблівського та Яблунівського лісництв», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Завітали на урочисту подію й учні шкільного лісництва. Діти зажди радо долучаються до всіх лісівничих заходів, активно допомагають лисянським лісівникам у їхній повсякденній роботі. Привітали присутніх українським танком й вихованці хореографічного колективу Лисянського навчально-виховного комплексу.