Зірковий психолог з Черкащини Наталія Холоденко вразила яскравою сукнею, яку обрала для червоної доріжки “Viva! Бал”, інформує “Ukr.Media”.

Як відомо, голлівудські зірки до появи на червоній доріжці або будь-якій церемонії готуються декілька тижнів, а то і декілька місяців. Зірки ретельно збирають свої образи, не забуваючи навіть про найменші деталі. Однак, й українські зірки приділяють підготовці до світських заходів не менше часу. Доказом цього є ефектні появи зірок на червоних доріжках.

blank

Так, 20 листопада у Києві відбувся довгоочікуваний “Viva! Бал”, який зібрав усіх яскравих представників українського шоу-бізнесу в одному місці. Дрес-код заходу був диско, тому в цей вечір багато зірок надали перевагу яскравим і блискучим вбранням.

blank

Однією з гостей “Viva! Балу” стала зірковий психолог з Черкащини Наталія Холоденко. З’явившись на вечірці в ефектній сукні з паєтками, Наталія миттєво звернула на себе всі погляди й об’єктиви фотокамер. Блискуче вбрання вигідно підкреслив струнку фігуру зірки, а яскравий макіяж став ідеальним завершенням образу.

blank