Цієї осені на телеканалі “1+1” стартує новий сезон проекту “Інспектор. Міста” з відомим телеведучим з Черкащини Володимиром Остапчуком, пише “Про Все”. Ведучий відвідав з інспекціями шість невеликих населених пунктів: Скадовськ, Ужгород, Мукачево, Вінницю, Заліщики й Кропивницький. Володимир перевірив обрані міста на рівень освіти й медицини, чесність еліти, якість харчування й сфери послуг. У новому сезоні інспектор шукає не тільки «гордість» і «ганьбу», а й прихований потенціал у містах України.

– У нас дуже недооцінений внутрішній туризм. Але в Україні є чимало місць, які обов’язково треба побачити. Я багато мандрував Європою, жив у Канаді, тому маю, з чим порівнювати. Море в нашому Скадовську має настільки сильні лікувальні властивості, що одужують люди, яким лікарі взагалі не давали шансів на життя. Канадські медики відзначають професіоналізм наших українських лікарів. Рівень харчування в деяких закладах України вищий, ніж у багатьох країнах Європи і тим більше в Канаді,   — говорить Володимир Остапчук.

blank

Ведучий проекту обрав серед проінспектованих населених пунктів три міста, які обов’язково має відвідати кожен українець, і пояснив чому.

blank

Скадовськ

Володимира вразили лікувальні властивості моря поблизу Скадовського узбережжя, про них розповіла жінка, з якою команда проекту познайомилась на пляжі:

– Ми зустріли маму з хлопчиком, який, за прогнозами лікарів, не мав шансів дожити навіть до 1 року. Жінка все кинула й щороку почала возити сина до моря. І хлопчику вже 14 років! Це дуже сильна історія.

Мукачево

– Сюди мають їхати всі, хто обожнює випічку, бо тут роблять найсмачніші струделі. А ще в Мукачеві гарно продумана інфраструктура: є велосипедні доріжки, багато симпатичних ресторанчиків. А скільки сувенірів можна купити! Але і це не все. У місті багато винограду. Завдяки особливому мікроклімату, він дуже смачний і з нього там роблять неймовірне вино, — розповів ведучий.

Вінниця

До цього міста Володимир Остапчук радить завітати поціновувачам справжніх українських страв:

– Якось ми з лідером гурту “ТІК” Віктором Бронюком були у Вінниці й куштували сало. Воно там дуже класне. А ще там найсмачніший квас. Він робиться на якісь специфічній заквасці. Серйозно, поїдьте туди на квас.

Під час інспекцій українських міст ведучий проекту також зустрічався з мерами, щоб оцінити “прозорість” їхньої роботи, а також розслідував резонансні події, про які розповіли глядачі проекту.  Заклади, працівники яких готові змінюватись і розвиватись, замість таблички “ганьба” отримували другий шанс – за місяць Володимир Остапчук повернеться, щоб оцінити зміни і, можливо, вручити табличку “гордість” міста.

Більше про переваги й недоліки Скадовська, Ужгорода, Мукачева, Вінниці, Заліщиків і Кропивницького дивіться вже цієї осені у проекті “Інспектор. Міста” на телеканалі “1+1”.

За інформацією прес-служби телеканалу “1+1”