Чорна з бронзовою вишивкою сорочка – так вдягається щоразу на презентації кінострічки «Довбуш» в усіх містах України один з акторів цього фільму, Ашот Арушанов (у колах байкерів відомий ще й як «Сальвадор»). Про це повідомляє “Козацький край”.
Організатор мотофестивалю «Тарасова гора», епіцентром якого до початку повномасштабної війни був Канів на Черкащині, Ашот популярний ще і як актор реклами та кіно. У фільмі режисера Олеся Саніна, що від моменту старту показу в серпні вже встиг стати культовим, вірменин Ашот Арушанов вперше й грає вірменина – побратима карпатських опришків на ім’я Вартан, який вимушено залишив рідну Вірменію.
І якщо у фільмі Ашот був одягнений у автентичний одяг, спеціально вишитий для зйомок у фільмі і надісланий з Вірменії тамтешніми майстрами, то на покази фільму в кінотеатрах він вдягає вже сучасну українську сорочку, вишиту майстринею з Черкас Олесею Теліженко. Черкащанка давно дружить з режисером фільму Саніним, але так вийшло, що вишиванка, названа в честь його фільму ще три роки тому, стала відомою завдяки «Сальвадору».
«Я знала, що Олесь знімає фільм Довбуш. І саме фото зйомок, Олесь Санін і карпатська культура мене надихнула на створення моєї сорочки «Довбуш», – розповіла майстриня. – Якось Олесеві цей ескіз не зайшов, а от Ашот сприйняв сорочку дуже класно і після показу на авіафестивалі на Черкащині знімати не захотів і свій фестиваль в ній проводив і носить далі із задоволенням. Вона дуже вдало продовжила його образ! І завдяки цій сорочці ми зробили показ на фестивалі «Тарасова гора» байкерам і їм зайшло чудово!»
Коли Ашот вперше одягнув цю сорочку від Олесі Теліженко, майстриня ще навіть не знала, що він гратиме у однойменному фільмі.
Тим часом, і Ашот дізнався про те, що сорочка називається «Довбуш» лише тоді, коли кіно вже було відзняте – на той час сорочка вже стала йому «рідною».
«Сорочка «сіла» так, наче просто з мене і не знімалась з самого народження», – говорить актор, дякуючи майстрині вишивки. Обоє вважають ці спів падіння хорошим знаком і символом спорідненості помислів творчих людей, які розбудовують сучасну культуру України.
До речі, Олексія Рєзнікова перед самою його відставкою з посту міністра оборони України фотокореспондент видання «Тереграф» Ян Доброносов теж зафіксував саме у вишитій сорочці з колекції «Монохром» Олесі Теліженко.
КОМЕНТАРІ
За грати цей непотріб
Поліцейські перевіряють факт жорстокого поводження з твариною · 1 day ago
В Черкасах "народні мародери" так присмокталися до годівниці, що їх відірвати від неї можна тільки силою.
Черкаська облрада – єдина в країні, де за час скликання не змінився склад депутатського корпусу · 6 days ago
Цікаво, а скільки отримали чиновники з міської ради за те, що вже багато маршрутів віддали ОДНОМУ перевізнику? Ці дебіли не розуміють, що цього робити не можна? І де у перевізника така кількість...
Ще один маршрут у Черкасах отримав нового перевізника · 1 month ago
А скільки ж мишей та крис згоріло оце так!!!!
Через необережне поводження з вогнем в пожежі загинуло два кролі · 1 month ago
Бажаю успіхів. Можу допомогти, не знаю адреси.
Завели господарство та заклали сад: подружжя переселенців почало на Черкащині нове життя · 1 month ago
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 2 months ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 2 months ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 2 months ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 months ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 months ago