Уже від завтра, 1 липня, в усіх черкаських тролейбусах запрацює електронна оплата за проїзд. Про це у своєму фейсбуці написав мер Черкас Анатолій Бондаренко.

“Сьогодні ж разом із заступниками протестували роботу валідаторів, які встановлені в нашому комунальному транспорті, та ознайомилися із усіма нюансами цієї системи.

Тепер пасажири тролейбусів зможуть розрахуватися за проїзд кількома способами: карткою будь-якого банку, телефоном, смарт-годинником, які підтримують технологію безконтактної оплати, або ж придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut). Їх у нашому місті кілька сотень, вони є практично у всіх магазинах.

Впровадження електронного квитка є одним із масштабних проектів, над яким ми працюємо разом з командою для більш якісних пасажирських перевезень. Це один із тих кроків, який необхідний для створення комфорту і зручності транспорту в нашому місті. Відтепер ми і наше комунальне підприємство матимемо прозорий контроль за оплатами проїзду”,- зазначає міський голова.

“У перспективі за допомогою автоматичної системи оплати обліку проїзду ми зможемо аналізувати поїздки пасажирів. Це дозволить у разі необхідності скоригувати рух транспорту, де потрібно – змінювати схеми руху маршрутів, збільшувати чи зменшувати кількість машин.

Дякую нашим партнерам, компанії «Смарт Тікет Технолоджі» та платіжній системі «Visa» за співпрацю й впровадження новітніх цифрових технологій у нашому місті”, – написав мер.