Міськвиконком сьогодні не відмінив своє власне скандальне рішення щодо ремонту міський доріг, оскільки питання не було включене в порядок денний. Про це повідомляє “Інфоміст”.

Нагадаємо, завдяки саме цьому рішенню виконавчого комітету, ухваленому 13 вересня, департамент ЖКК без тендеру через переговорну процедуру віддав 14 мільйонів гривень на ремонт міських доріг підприємству “Черкаси-Доргстрой”, афільованому до бізнес-структур підприємця Володимира Халая.

Як повідомила на початку засідання заступниця міського голови Людмила Бордунос, департамент ЖКК відкликав заявку щодо проведення переговорної процедури термінового ремонту міських доріг.

Сьогодні питання не включили в порядок денний, оскільки воно набрало лише 5 голосів із 7 присутніх на засіданні. Не підтримали включення питання два представники Нацкорпусу: Амброс і Зайчук.

Зазначимо, що міський голова на засіданні відсутній. Нагадаємо, вчора засідання виконавчого комітету не відбулося через відсутність кворуму: на засідання прийшло лише 5 членів комітету. Також не вдалося зібрати засідання і сьогодні зранку.