У мережі викликало суперечку відео, на якому зображено, як колектори нібито за вказівкою ОСББ вриваються до квартири літньої жительки Черкас, повідомляє “Обозреватель”.

Користувачів соціальних мереж обурило незаконне проникнення групою осіб до квартири пенсіонерки, в якої накопичилися суттєві борги за комунальні послуги. Колектори рилися в її речах та іронічно дивувалися бідності, в якій змушена проживати старенька.

Відзначається, що у на кадрах видно будинок бідної пенсіонерки. Квартира без ремонту, але охайна і прибрана. Чоловіки ж риються в її речах і зі сміхом коментують бідність приміщення.

– Це такий жах, це така гидота. Чоловіки виламали двері до квартири бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги! У неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, на яку не можна прожити,- написав автор поста і попросив розповсюдити інформацію в мережі. – Друзі, я дуже прошу, розповсюдьте це відео. У нашій країні поки єдине, що може вплинути на владу, це резонанс. Якщо це відео буде розповсюджено, якщо про це дізнаються всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опиниться у в’язниці, де йому і місце.

Це такий жах, це така гидота…. Накачані бики виломали двері до квартири старенької бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги!!! В неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, за яку не можна прожити. Вона НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ платити комуналку! Добре видно, що людина дуже бідна. В квартирі чисто, прибрано.Нема ремонту, але нема і сміття. Але мерзотам, що це відео виклали, смішно. Вони глузують, ломаючи двері. Сміються, порпаючись у речах. Їм смішно, що бабуся живе так бідно і не може зробити собі ремонт. Сміються, заклеюючи двері папірцями. А хто буде лагодити двері? Вони так і залишаться поламаними, бо грошей на новий замок точно не буде. Тварі сміються на 2-й хвилині, показуючі маленький столік біля ліжка, на якому під прапорцем України стоять чиїсь фото. Чи не фото це загиблого в АТО сина?Автор відео і головний організатор – Alexander Bodashko. Друзі, я дуже прошу, поширте це відео. В нашій країні наразі єдине, що може вплинути на владу, це розголос. Якщо це відео розійдеться, якщо про це взнають всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опинеться у в'язниці, де йому і місце.

Posted by Stanislav Krasnov on 2018 m. Liepa 22 d., Sekmadienis

Примітно, що деякі користувачі відзначили, що відео більше схоже на підставне. Окрім цього, в тексті вказано ім’я “організатора” злому, який на своїй сторінці зазначив, що їхні дії, зафіксовані на відео, є “соціальним експериментом”.

– Соціальний експеримент закінчено. Правосвідомість у населення відсутня. Всі висновки ввечері, – написав користувач під ніком Олександр Бодашко, якого і вважають головним винуватцем того, що відбувалося.

Социальный эксперимент окончен. Правосознание у населения отсутствует. Все выводы вечером 23.07.2018 г. в 19:00, он-лайн на моей странице в ФБ. Подключайтесь….

Posted by Alexander Bodashko on 2018 m. Liepa 23 d., Pirmadienis