5 лютого внаслідок ускладнення погодних умов та спрацювання систем захисту, відбулось відключення електричних мереж та порушено електропостачання 8 населених пунктів (Уманський, Чорнобаївський та Катеринопільський райони). Повідомили у ДСНС Черкащини.

blank
Для відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.