Тривають ремонтні роботи у колишньому кінотеатрі «Мир», що по вулиці Чорновола у Черкасах. Наразі хід перетворення кінотеатру у гімнастичну залу взяв під особистий контроль директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбук», пише “Прочерк”.

«За вказівкою заступника міського голови Юрія Ботнара взяв під свій особистий контроль будівництво гімнастичної зали на місці колишнього кінотеатру «Мир», що по Чорновола.

За останні два роки цей об’єкт став справжнім довгобудом, витрачено значні бюджетні кошти, але він має перетворитися в потужний плацдарм розвитку гімнастики в нашому місті. Саме тому разом з командою поставили за мету ввести в експлуатацію об’єкт вже цьогоріч. З цієї нагоди ініціював щотижневі наради безпосередньо на самому об’єкті, аби контролювати хід будівництва та його строки.

На сьогодні є певні затримки, однак вони вже врегульовані і підрядна організація активно продовжує роботи.

Дуже сподіваюся, що вже скоро нам вдасться розпочати монтаж вже відомого гімнастичного обладнання, а до 1 вересня введення об’єкта в експлуатацію.

Переконаний, що вже скоро ми отримаємо сучасний зал – місце народження майбутніх олімпійських чемпіонів!» – зауважив Сергій Воронов.