Прокуратурою Черкаської області вжито заходів до активізації досудового розслідування слідчими поліції у кримінальному провадженні за фактом  дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 03.12.2015 на перехресті вул. О. Дашкевича та бул. Шевченка в м. Черкаси, та як наслідок, 18.09.2018 скеровано до Придніпровського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно громадянина Туреччини за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 33-річний громадянин Туреччини, керуючи автомобілем «CHRYSLER 300М 3.5», в порушення вимог Правил дорожнього руху України, рухаючись по бул. Шевченка в м. Черкаси з перевищенням дозволеної в населеному пункті швидкості руху, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу на перехресті вул. О. Дашкавича та бул. Шевченка, не зменшив швидкості, проявив неуважність, відповідно не відреагувавши на зміну дорожньої обстановки, в результаті чого не впорався з керуванням автомобіля та виїхав за межі проїзної частини на тротуар, де в подальшому здійснив наїзд на пішоходів.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди 22-річна жителька м. Черкаси від отриманих травм померла.

Довідково: обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області