Музикант, виконавець та актор Черкаського обласного драмтеатру Сергій Бобров написав пісню-посвяту героям-захисникам Маріуполя під назвою “Сталь”. У коментарі “Про все” музикант розповів, що текст і музику написав за один вечір.

blank

– Ця пісня – мої емоції, моя реакція на те, що відбувається з нашими військовими. Захотілося знову нагадати про них. Вона давно у мене визрівала, але написав її лише позавчора, – говорить Бобров. – Ми всі зараз стурбовані долею захисників Маріуполя та самого міста, яке фактично знищили. Ці військові – символи нашої Батьківщини зараз. Вони – люди зі сталі, справжні українські герої.

“Сталь” – уже четверта пісня на воєнну тематику, яку Сергій Бобров написав від початку повномасштабного вторгнення рф.

– Ці емоції зараз просто вирують скрізь, тому є натхнення творити. Раніше я не писав так багато пісень за такий невеликий термін, як три місяці. Події, які зараз відбуваються, відкладають емоції, з яких народжуються подібні композиції. Музика – це також культурний фронт. Треба нагадувати і світу, і українцям про те, що відбувається. Пісня – дуже компактний емоційний та патріотичний посил, який відображав історичні події у всі часи, – додає Сергій Бобров.