Впіймали на корупції. Директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Відтак, міського голову просять провести службове розслідування за даним фактом. З відповідним поданням звернувся начальник управління захисту економіки, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Екс-секретар міської ради Олександр Радуцький впевнений: саме кадрова політика міського голови Анатолія Бондаренка довели до тотальної корупції в стінах міськради. І дуже красномовно, що саме серед прибічників мера.

“Здається, Анатолій Васильович вирішив очолити корупцію у Черкасах, – впевнений депутат. – Тому й зовсім не чує звернень містян стосовно Мельника. Людини, яка ніяким чином не може ремонтувати чи будувати дороги, бо він не розуміється в цьому”.

Нагадаємо, з проханням звільнити з посади директора КП “ЧЕЛУАШ” на одній із сесій міськради до мера та депутатського корпусу звернулись представники ГО “Автоєвросила”. Тоді пропозицію активістів не підтримала саме промерська більшість. Пізніше – петиція з аналогічним проханнм з’явилась на сайті міської ради. Вона набрала необхідну кількість голосів, однак поки так і залишилась без відповідної реакції.