Працівники поліції примусово виламали двері київського офісу виробника дитячого харчування ТОВ ПІІ “Еконія”, виробництво якого розміщено на Черкащині. Як повідомляють джерела видання “Про Все“, правоохоронці вручили представникам компанії одразу три постанови на обшуки.

За інформацією пресслужби ТОВ ПІІ «Еконія», обшук триває одночасно в особистому будинку президента компанії, на виробництві в Золотоноші та в київському офісі. В останній правоохоронці зайшли із застосуванням сили та розтрощили вхідні двері. Деталі і причини обшуку поки що невідомі. На місці присутні юристи компанії та правоохоронці.

– Слідчі дії в офісі тривають. Обшуки проводять у кожному кабінеті, – розповідає представниця пресслужби.

Як повідомив речник головного управління нацполіції в Черкаській області Дмитро Грищенко, до слідчих дій, які проводяться за цим фактом, поліція Черкащини не залучалася.

– Наскільки мені відомо, вказані слідчі дії проводять співробітники Головного слідчого управління Національної поліції. Більше по даному факту мені додати нічого, – повідомив поліцейський.

Нагадаємо, що два роки тому згадане підприємство намагалися захопити рейдери. Тоді цю спробу було припинено завдяки втручанню поліції та робітників підприємства.

Поліція вдерлася в офіс національного виробника дитячого харчування

❗️❗️❗️ ТЕРМІНОВО ❗️❗️❗️ПОЛІЦІЯ ВДЕРЛАСЯ В ОФІС НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ТА РОЗТРОЩИЛА ДВЕРІТОВ ПІІ «Еконія» заявляє про виконання поліцією нового злочинного замовлення з боку рейдерів та про штучне переслідування компанії органами державної влади. Сьогодні, 9 липня 2020 року, о 6:00 група Головного слідчого управління МВС України вручила компанії одразу три постанови про обшуки. Наразі обшук триває одночасно в особистому будинку президента компанії, на виробництві (м. Золотоноша) та в київському офісі. В київський офіс поліція вдерлася силоміць та розтрощила вхідні двері, хоча представники компанії мирно намагалися впустити поліцейських в приміщення. «Еконія» вважає такі дії неприпустимими та висловлює своє обурення замовним характером дій працівників ГСУ МВС та Генеральної прокуратури.МВС України, Арсен Аваков (Arsen Avakov), Генеральна прокуратура України, Офіс Президента України CEO Club Ukraine Спілка Українських Підприємців – СУП Владимир ЧеповойМи будемо вас повідомляти про перебіг подій.За інформацією звертайтеся у прес-службу: 📞 +380673278076✉️ pr@econia.com.ua#геть_руки_від_еконії #няниАвакова

Geplaatst door Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування op Woensdag 8 juli 2020