Директор Боярського ліцею на Лисянщині Микола Демчук наголошує на тому, що школа розпочинається не тільки з порогу, а й з подвір’я. В педагогічній діяльності, каже він, не буває дрібниць, тут виховує все, і насамперед побут, розповідає видання “Вісті Черкащини“.

–Я багато чого перейняв свого часу у відомого педагога Олександра Захаренка з Корсунщини, – розповів він. – Познайомилися ми в грудні 1991 року на Першому з’їзді вчителів України, потім зустрічалися декілька разів в житті, гостювали з нашими вчителями та учнями у його знаменитій Сахнівській школі, де не тільки купалися в басейні, каталися на каруселях, відвідували парк та планетарій, а й переймали досвід комфортного облаштування навчального закладу.

Ще у 2012 році у Боярській школі почали серйозно займатися художнім дизайном. Перші картини малював Джеремі Борович – волонтер Корпусу Миру США разом з учнями школи – це був прощальний проєкт вчителя-волонтера із Нью-Йорка. Далі дизайн приміщень продовжив місцевий художник Богдан Харченко, який перетворив школу у справжню писанку.

Сьогодні приємно дивують педагогів з інших шкіл області, які тут є частими гостями – «Шкільний Ігроленд», зони відпочинку дітей, облаштування й устаткування класних кімнат і кабінетів, оформлення кабінету інклюзії – останній реалізований проєкт, чисельні дзеркала в приміщенні школи, дизайн дев’яти внутрішніх туалетів. Навіть в укритті на час повітряної тривоги облаштовані робочі місця для кожної дитини, окремі кабінети і встановлені ліжечка та дивани. Майже в усіх цих проєктах брали фінансову участь місцеві підприємці Павло і Людмила Лобоцькі, які щиро бажають щоб ця звичайна сільська школа стала особливою і неповторною.