Єдина виборчиня проголосувала на одній із черкаських спецдільниць, облаштованих для пацієнтів обласної лікарні та кардіоцентру. Тридцятидев’ятирічна пацієнтка нейрохірургічного відділення Катерина Мірошниченко самостійно пересуватися не в змозі. Аби проголосувати, заяву написала завчасно, тому що її патріотична свідомість сильніша за біль, рохповідіє Суспільне.

Спецдільниця в обласній лікарні розпочала роботу о восьмій. Найпершим сюди забіг кіт, якого назвали Талісман, розповіла членкиня виборчої комісії Людмила Безрукава. Вона сподівається, що другий тур виборів буде спокійний.

blank
Сьогодні виборець на спецдільниці один – пацієнтка нейрохірургічного відділення, розповіла голова дільниці Любов Романенко. Додала, що під час першого туру, 25 жовтня, роботи на дільниці було більше, тоді тут проголосувало 86 осіб.

“Ну, наразі, маємо те що маємо. Один виборець лежачий. Лікарня обласна, тут зазвичай люди лежать із області, з районів. У кардіоцентрі 25 жовтня було сім виборців, зараз жодного. Решта, які пересуваються будуть голосувать на дільницях”.

Зі скринькою до єдиної пацієнтки прийшли троє працівників спецдільниці. Виборчиня чекала в одному із корпусів обласної лікарні, каже членкиня комісії Оксана Васильковська. Дорогу до неї, коридорами та переходами медзакладу, зауважила, вивчили завчасно. Попередили і медперсонал.

У своїй палаті Катерина Мірошниченко на скриньку вже чекала. До лікарні, розповіла, потрапила в понеділок. Попри біль та загальний стан здоров’я, каже, зробила своє волевиявлення. Говорить, що не могла інакше:

“Вибори – це важливе питання для мене і для міста. Щоб тоді не скавчали і не нявчали, що їм погано живеться”.

Скринька із єдиним бюлетенем на дільниці зберігатиметься до двадцятої години, розповів працівник дільниці Михайло Пилипенко. Його колега Лариса Мартин додала, що таким голосуванням зворушена.

На цьому, розповіла Оксана Васильківська, голосування на цій дільниці завершено. Тут проголосували всі стовідсотково.