blankСтаном на 17 квітня на Черкащині лабораторно підтверджено 140 випадків інфікування коронавірусом. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

“Щодо розбіжностей із статистикою МОЗу, де вказана цифра 137. Проводилися нові дослідження вночі, тому не можемо не сказати про нові випадки:

Золотоноша – 4
Городище – 3
Кам’янка – 10
Черкаси – 2
Драбів – 5
Черкаський район – 1

Це люди, яким попередньо діагностували ГРВІ, проводиться епідрозслідування”, – зазначив він.

На сьогодні, за словами Боднара, в тяжкому стані 3 людини. Є хороші новини. Загалом одужали 38 черкащан, зокрема шестимісячна дитина в Умані.

“Днями отримали черговий вантаж допомоги за ініціативи Президента: ПЛР-систем на 8 736 досліджень та засоби індивідуального захисту. На сьогодні забезпечення медичних закладів ЗІЗами – 80%, це найкращий показник по Україні. Все завдяки спільним зусиллям із Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19!” – додав голова ОДА.