Зробити українську продукцію конкурентоздатною, а українців заможними. Такими є головні цілі програми народного лідера Олега Ляшка, що днями побував на Черкащині.

Лідер радикалів відвідав одне з успішних підприємств Сміли – фірму з виготовлення  виробів медичного призначення «Славна».

«Наша українська продукція, мало того, що якісна, вона вдвічі дешевша, ніж імпортна, – був вражений продуктивністю підприємства та увагою працівників Олег Ляшко.  – Шкода, що нині ми конкуруємо з іноземними підприємствами за рахунок дешевої робочої сили, тобто зарплат. Через ці низькі зарплати професіонали виїжджають у Польщу, Португалію. Головна моя ціль – добитися повернення цих людей додому».

Під час спілкуванні із смілянами, працівниками підприємства, питання, що підіймалося найчастіше – це «драконівські» тарифи на газ. Тобто те, що турбує і підприємців, і пересічних українців.

Знизити ціну на газ удвічі – ось що пообіцяв Олег Валерійович смілянам.

«Мені важливо, щоб ваше підприємство стабільно працювало. Бо коли закриваються українські підприємства, потім ходимо, як бомжі, по всьому світу, і побираємося. На превеликий жаль, сьогодні через підвищення цін на газ, відбудеться здорожчання продукції на 15 – 20 %. Це стосується і вашого підприємства. От чому ми добиваємося зниження цін на газ. Тому що висока ціна – це означає здорожчання вашої продукції, а значить ви її менше виготовите, менше продасте і менше отримаєте зарплати. Тобто замість підвищення цін на газ навпаки треба їх знижувати, бо висока ціна на газ – це знищення нашого промислового потенціалу. Це закриття підприємств, скорочення робочих місць, безробіття, а значить слабка економіка і, як наслідок, слабка Україна. Натомість зниження цін на газ – це відновлення нашої економіки, промисловості, нові робочі місця та підвищення зоробітніх плат».

На думку Олега Ляшка вимагати від України міжнародним інституціям європейських цін на газ можна буде лише після встановлення в країні європейських зарплат.

«Середня зарплата по Німеччині – 4 тисячі євро. Ось до чого треба нам рухатися. У вас прекрасна і надзвичайно важлива продукція для лікарень – марлі, халати, серветки. Все якісне, і вдвічі дешевше за імпортне! От нам треба, щоб в Україні влада була така сама стерильна, як ця продукція. Бо зараз в тому середовищі багато «мікробів», через що утворюються «гангрени» на «тілі» держави. І Радикальна партія – це та політична сила, що може ці «гангрени» знищити і обов’язково зробить це» – наголосив Ляшко.

Довідково: Вироби медичного призначення одноразового застосування під торгівельною маркою «Славна» виготовляються у райцентрі Сміла на Черкащині. На виробничих потужностях, в модернізованих корпусах Смілянської швейної фабрики, встановлене високопродуктивне устаткування, яке призначене для виготовлення медичних виробів одноразового використання у великому асортименті. Безпосередньо виготовлення медичних виробів проводиться на розкрійній, швейній, складально-пакувальних дільницях, дільниці по випуску медичних шапочок, масок, бахіл та дільниці лиття виробів з пластмас. Підприємство зі своєю продукцією було неодноразово визнане лауреатом конкурсів з якості «100 кращих товарів України». На підприємстві підібраний висококваліфікований персонал, який становить близько 350 чоловік.

Варвара Горова