Фестиваль нескореної Naції «Холодний Яр» вкотре скликає Холодноярську родину. 2–4 липня у Суботові на Черкащині збиратимуть учасників, аби слухати музику, дискутувати з істориками, надихатися досвідом наших воїнів-захисників, проводити спортивні змагання й історичні виставки.

Організатори розповідають, що планують у програмі на цій рік. Гасло фестивалю — «Новий вогонь. Продовження історії».

“Цей рік був непростий, але ми не зупинялись. Ми і далі з вашою підтримкою допомагали воїнам на фронті. Ми міркували над новою концепцією фестивалю, і цього року він буде ще більш насиченим, наповненим інформацією, яскравим і глибоким. Але головне лишається: Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» гуртуватиме тих, для кого Україна — понад усе. Хто черпає натхнення в її історії і знає, що боротьба триває — і на передньому краї російсько-української війни, і на культурному фронті, який утримують від зазіхань ворога наші патріотичні гурти”, – йдеться у повідомлення організаторів заходу.

І, звісно, на фестивальному майданчику традиційно підтримуватимуть здоровий спосіб життя. Адже спорт, відмова від алкоголю і тютюну — запорука сильної здорової Nації.

Уже чимало провідних українських гуртів, які зберігають і осмислюють нашу історичну спадщину, зголосились виступити.