Задля покращення інформування населення щодо планових та позапланових/аварійних відключень електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» впровадило інформаційні розсилки за допомогою SMS-повідомлення. Послуга є абсолютно безкоштовною і буде корисною кожному споживачеві. Завдяки новому сервісу всі побутові та юридичні споживачі можуть завчасно отримувати на мобільний SMS-повідомлення щодо конкретної дати та часу відключення електроенергії а також оперативну інформацію про аварійні відключення, що відбуватимуться за вказаними адресами.

Підключити SMS-інформування дуже просто. Зателефонуйте до кол-центру 24/7 за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328 та повідомте оператору свій особовий рахунок та номер телефону, на який бажаєте отримувати SMS – повідомлення.

SMS-формат для повідомлень було обрано ПАТ «Черкасиобленерго» зважаючи на необхідність оперативної інформаційної підтримки щодо відключень всіх мешканців області, в тому числі тих, хто не має смартфонів з доступом до мобільних додатків, а користується звичайними мобільними телефонами без підтримки інтернету та сучасних програм-додатків для споживачів.

Для ПАТ «Черкасиобленерго» споживач – найбільша цінність, тому спеціалісти постійно дбають про надання якісного сервісу споживачам Черкаської області.