З настанням сильних морозів і тривалих снігопадів на перший план у роботі спеціалістів Золотоніської служби у справах дітей, сім’ї, молоді і спорту вийшли проблеми неблагополучних сімей, де батьки зовсім не переймаються комфортом нащадків. Як живеться у таких родинах дітям? Чи тепло їм, чи достатньо продуктів, чи є зимовий одяг?

Ми зібрали і передали 8 продуктових наборів для дітей, які проживають у кризових родинах, – розповіла сайту zoloto.city начальниця міської служби Ніна Засенко. – Протягом місяця такими наборами забезпечили 25 сімей. Це стало можливим завдяки підтримці пастора Сергія Скиби та небайдужих містян. Разом з продуктами організовуємо для дітей збір теплого одягу, не відмовляємося і від будь-яких сезонних речей. Його надають в основному золотонісці, чиї діти вже стали дорослими і їх не потребують. Багато речей і взуття приносять службовці виконавчого комітету та підприємці міста.

Ще один напрямок підтримки кризових сімей – забезпечення їх дровами. Як розповіла Ніна Іванівна, у цьому плані допомагає давня співпраця з місцевим підприємством з іноземними інвестиціями «Еконія», де для опалення житла віддають використані дерев’яні піддони. Востаннє автомобіль завіз тверде паливо 10 лютого золотоніській родині матері-одиначки з вулиці Баха, у якої троє дітей. Наступний вояж уже домовлений на 18 лютого, де дрова чекають у кризовій сім’ї на вулиці Лікарняна.

У житлі багатодітної матері на вулиці Шевченка службовці організували ремонт старого котла, знайшли спеціалістів, які повністю переварили опалення. Суттєво допоміг в організаційному аспекті та фізично Олег Горяченко. Жінка наразі перебуває у лікарні, завдяки благодійній підтримці містян їй зробили операцію. Та за діток вона спокійна – про їхній добробут піклуються фахівці Золотоніської служби у справах дітей, сім’ї, молоді і спорту.