В результаті недавніх повеней на заході України та інших областях, тисячі автомобілів потонули в брудній безодні. Як тільки ці автомобілі будуть висушені і вимиті, вони відразу ж відправляються на продаж по всій країні і ви, несподівано, можете сісти в калюжу.

Якщо ваш автомобіль став жертвою водної стихії, компанія ТопВикуп організовує автовикуп в Черкаській області та у всіх інших областях країни на вигідних умовах.

Двигун, пошкоджений повінню, важко або майже неможливо відремонтувати. Хоча вода – відмінне місце в системі охолодження, вона може завдати серйозної шкоди, якщо потрапить в клапани і циліндри двигуна.  Після того, як це станеться, єдиним виходом може бути повна заміна двигуна. У той час як косметичні аспекти затопленого автомобіля можна поліпшити за допомогою ретельного очищення, нового килима і оббивки, кузов, проводка та електричні компоненти залишаються схильними до іржі через скопище води.

Наскільки поширена проблема?

Зазвичай про пошкоджений в результаті повені автомобіль повідомляють в страхову компанію і продають або на запчастини, або як утилізований автомобіль. Авто, які отримали серйозні пошкодження, можуть бути відремонтовані і продані з правом на утилізацію, що може служити важливим попередженням. Деякі старі автомобілі можуть бути вигідною покупкою, якщо фізичне пошкодження було відремонтовано професіонально, наприклад компанія ТопВикуп. Але автомобілі, пошкоджені повінню, можуть не коштувати ризику.  Якщо авто, який ви розглядаєте, має право на утилізацію, це ознака того, що вам треба бути дуже уважним та більш детально дізнатися про характер пошкоджень і обсязі вироблених ремонтів.

На що звернути увагу?

Припустимо, ви знайшли б/в авто, яке хочете придбати. Як можна визначити, чи не пошкоджено воно повені?

Першим кроком є ​​пошук ідентифікаційного номера транспортного засобу (VIN), щоб ви могли отримати звіт про історію.

blank

Зверніть увагу, що авто, можливо, зазнало пошкоджень від повені, про що не йдеться у звіті про історію автомобіля. Це може статися, якщо право власності транспортного засобу було «вимито» або якщо транспортний засіб не був застрахований від фізичних збитків і власник перепродав його.

Намагаючись придбати авто з рук та не сісти у калюжу, ось на що треба звернути увагу:

  • шукайте іржу і відшарування металу в моторному відсіку, під панеллю приладів, в багажнику і під сидіннями;
  • перевірте, чи немає знебарвленого килимового покриття і оббивки, або вони не відповідають один одному або є абсолютно новими і, можливо, були замінені, щоб приховати пошкодження;
  • шукайте вологу або запотівання усередині фар, вузлів задніх ліхтарів, виступів колісних арок і інших замкнутих просторів;
    остерігайтеся бруду в незвичайних місцях;
  • перевіряйте під сидіннями, в бардачку, багажнику та інших місцях для зберігання речей;
  • перевірте, чи немає на приладовій панелі тендітних, пошкоджених проводів, іржавих роз’ємів і несправних контрольних ламп ABS або подушок безпеки.

Нарешті, використовуйте свій ніс. Запліснявілі матеріали виділяють характерний затхлий запах, навіть коли недобросовісний продавець намагається його приховати. Якщо смердить, значить, машина – погана покупка.

Перш ніж купувати вживаний транспортний засіб, попросіть механіка, який може виявити ознаки пошкодження від повені перевірити його стан.

Автомобілі, пошкоджені повінню, буває важко виявити, але ці важливі знання допоможуть вам визначити, чи є старий автомобіль, на який ви поклали око, чистим або мокрим безладом.