При необхідності імплантації клієнт не зможе самостійно обрати певний вид процедури. Усі переваги та недоліки імплантів має пояснити стоматолог. Імплант – це штучна конструкція у вигляді штифта, який вживлюється у ясна для подальшої роботи і протезування. Максимально детально увесь процес імплантації описує клініка https://implantatsiya.kyiv.ua/, яка спеціалізується навіть на найважчих випадках.

За матеріалом імпланти бувають:

  • титанові;
  • з діоксину цирконію.

Перші на практиці використовуються частіше, адже вони міцніші і надійніші. Але у випадках, коли у клієнта алергія на титан, можливе встановлення цирконієвого.

За формою імпланти можуть бути:

  • гвинтові;
  • плато;
  • індивідуальні;
  • зигоматичні.

Найпопулярнішими на сьогодні фірмами з виготовлення імплантів вважаються Straumann, Nobel та Astra. Вони надзвичайно якісні та надійні, тому використовуються лікарями найчастіше, при цьому мають гарантію.

Як обрати імплант?

Спершу необхідно дізнатися, які бувають імпланти зубів та їх основні характеристики. Далі треба порадитися з лікарем, який буде займатися встановленням та лікуванням. Спеціаліст повинен провести санацію ротової порожнини та підібрати оптимальний саме для цього клієнта вид імплантів. У першу чергу конструкція обирається в залежності від проблематики. Найчастіше стоматологи використовують гвинтові імпланти, оскільки вони найбезпечніші у плані встановлення, швидко приживаються та зручні для подальшої роботи.

Клієнтам рекомендується обирати надійні матеріали, які пройшли сертифікацію, а також клініки, де імплантація є профільною роботою. Звичайний стоматолог може не впоратися з обсягом роботи та нашкодити пацієнту.

Складові зубного імпланту

Усі імпланти мають один і той же тип конструкції. Вона складається з самого імпланту, абатмента та коронки. Звичайно, виробник має право змінювати основу механізму, але так, щоб це не впливало на процес встановлення та функціонування.

Лікар розпочинає роботу з підготовки ясен. Потім проходить вживлення основи імпланту – різьби, на що дається певний час для того, щоб вона прижилася. У більшості випадків використовується гвинтовий імплант, який вкручується в кістку. Є випадки, коли кістка не підходить для імплантації, тоді в хід йдуть індивідуальні, зовнішні імпланти.

Коли процес заживання пройшов успішно, імплант накривається коронкою. Вона обирається індивідуально під структуру, колір та з прийнятних для клієнта матеріалів.

Проблеми з імплантами

blank

На практиці трапляється так, що імплант не приживається або ж рухається у кістці. Це проблема, адже тоді процес лікування значно затягується, коронки встановити неможливо. Рішенням буде розглянути інші види імплантів зубів або підбір інших матеріалів. Основними причинами відторгнення є недостатній аналіз і дослідження при плануванні операції, особливості кісткової тканини людини, хронічні захворювання. Важливо пам’ятати, що імплантати протипоказані особам, у яких є захворювання крові або кісток.

Щоб уникнути проблем, необхідно чітко знати, які види імплантів бувають та які з них обрати у тому чи іншому випадку. Для цього лікар має провести повну діагностику ротової порожнини, зібрати аналізи.