У межах щоденного моніторингу якості та безпечності питної води ДУ “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” за період з 10 до 14 червня 2024 року із джерел та мереж централізованого водопостачання відібрано та досліджено 80 проб питної води за мікробіологічними та 115 проб за санітарно-хімічними показниками.

Із них встановленим нормативам не відповідали 1 (0,8%) проба за санітарно-хімічними показниками (загальна жорсткість) на водогоні Городищенської територіальної громади, 2 проби за органолептичними показниками на водогонах Звенигородської та Ватутінської територіальних громад.

Про результати досліджень поінформовано Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області,  голів зазначених територіальних громад, яким направлено відповідні пропозиції щодо проведення необхідних профілактичних заходів.

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою та питним водопостачанням, на території області не зареєстровано.

Щоденний моніторинг якості та безпечності питної води в області триває.