Нагадаємо, наприкінці листопада Президент України Петро Порошенко представив Олександра Вельбівця, як нового очільника Черкащини. Про призначення нового голови Черкаської ОДА розмова з екс-депутатом міськради, відомим підприємцем та меценатом Араіком Мкртчяном на сайті «ВиЧерпно».

– Я його вітаю, але я сам не знаю радий він чи ні. Хотілося б, щоб зміни в області були, але дуже важливо, наскільки новий голова буде самостійним. Пояснюю. Однозначно, він прийшов із своєю програмою дій і важливо, щоб «зверху» не розказували: так робіть, а так ні, того чіпайте, а того ні. Якщо йому довірили таку посаду, то мають «розв’язати» руки: він має робити так, як він знає, а потім «спитаєте» з нього результат.

За словами Араіка Мкртчяна результат роботи  Олександра Вельбівця буде видно лише у тому разі, якщо йому дадуть сформувати команду однодумців.

– Це дуже важливо. Посади мають бути роздані не по політичній квоті. Якщо йому не дадуть зібрати свою команду, то сенс цього всього. Не мають зараз люди їхати з мішками у Київ і домовлятися собі за посади, а його ставити перед фактом. У нас завжди так: ставлять когось на посаду, набирають йому його ж команду, а потім хочуть результат. Так не буває.

Щодо роботи вже колишнього голови ОДА Юрія Ткаченка, пан Мкртчян залишив це на розсуд черкащан.

– Люди мають оцінювати його роботу, все таки він тривалий час був головою ОДА. Моя оцінка – тверда четвірка.

Щодо першочергових завдань для нового голови Черкаської ОДА, пан Мкртчян підійшов глобально:

– У нас куди не глянь, скрізь стратегічний напрямок: дороги, лікарні, школи, сільська інфраструктура. Це все його повноваження. Він має жорстко підійти до всього.