Єдиний в районі Чигиринський навчально-реабілітаційний центр хочуть закрити. Про це розповів Суспільному голова батьківського комітету установи Олег Бунь. Нині заклад перебуває на балансі області.

Начальник відділу освіти Чигиринської міськради Віталій Синяков пояснив, що через децентралізацію навчально-реабілітаційний центр хочуть передати на баланс громади, однак грошей на утримання немає.

Чотири роки цей навчально-реабілітаційний центр відвідує восьмирічний Арсеній Прохоров. Мама хлопчика Ірина розповіла журналістам, що якщо установу закриють, до іншого закладу освіти водити сина вона не зможе.

“Інших альтернатив у нас в місті немає, возити його в інші міста я не можу”.
У Вікторії Омельченко тут освітні послуги отримують двоє восьмирічних доньок. Зі слів жінки, інклюзивна освіта їм не підходить.

Зі слів голови батьківського комітету Олега Буня, такий центр у Чигиринському районі один. Якщо його реформують, то надавати послуги викладачі не зможуть.

Нині тут навчається 56 дітей та сформовано 5 класів, розповіла директорка установи Любов Новіцкас. З її слів, закривати заклад не планують: створять робочу групу, яка визначить, хто його фінансуватиме.

Для повноцінного функціонування центру необхідно щороку 13 мільйонів гривень, розповів начальник відділу освіти Чигиринської міськради Віталій Синяков. Таких грошей вони не мають. Зі слів очільника області Романа Боднара, остаточного рішення щодо реорганізації закладу нині немає. Хто його утримуватиме, вирішать після того, як робоча група вивчить стан будівлі та завантаженість корпусів.