blankПісенний конкурс “Євробачення” у 2023 році відбудеться не в Україні.

Про це повідомили в Європейській спілці радіомовлення і телебачення (EBU), пише “Українська правда”.

Організатори звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість проведення конкурсу там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

“EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні.

У результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року в Сполученому Королівстві”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в EBU зазначили, що хотіли б, щоб перемога України позначилася на конкурсі наступного року.

– Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями, – додали в Європейській спілці.

Раніше повідомлялося, що за словами заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, що в Україні вже розпочали підготовку до Євробачення.

Нагадаємо, український гурт “Kalush Orchestra” із піснею “Стефанія” посів перше місце на цьогорічному Євробаченні. Україна перемогла, набравши 631 бал, із яких 439 отримала від глядачів.