Відомий черкаський юрист Валерій Макеєв звернувся до суду до міської влади Черкас, аби в місті не відбувся траспортний колапс. Нагадаємо, що далі розмов про транспортну реформу в місті, очільники Черкас за рік не зробили нічого.

“Що таке транспортний колапс? Не знаєте? Я також – навіть не хотів би знати.  Але ймовірність його надзвичайно висока. І справа не в «ультиматумах перевізників» ( про які я особисто і не чув)  І  реагуванні на це «влади». Влада може реагувати виключно на те, що їй підпорядковано. А ситуацію із транспортним перевезенням  влада Черкас своїми руками вивела із під контролю: у нас не має офіційних перевізників. Точніше, на сьогоднішній день у місті «в законі» залишилось лише два маршрути!!!  По яким «понятіям» ( на відмінність від Закону і Права) влада імітує керівництво процесом, якого у законний спосіб не існує – не відомо. Звичайно, це недбалість. Службова недбалість, яка «вбивча для територіальної громади»

На цьому тижні у Тернополі відбувся Транспортний Майдан. Підстава – влада підняла тариф від 5 грн до 9 грн.

В Черкасах вже рік на «розгляд виконкому» не можуть потрапити подання перевізників щодо тарифу у 5 грн.

Черкаси – чи не єдиний обласний центр в якому за останні роки ні копійки не відшкодовано перевізникам за перевезення пільговиків. Про це, як не дивно, у міській владі, навіть питання не стоїть.

Перевізники також мають права. Бодай на те, щоб працювати за Законом, чого їх позбавила міська Влада. На жаль. Але жалітися до Влади – шкода часу.

Сьогодні, 9.11.2018, подано позов до суду про визнання бездіяльності Виконавчого комітету Черкаської міської ради неправомірною та зобов’язання вчинити дії. За законом.”