Сьогодні, 29 грудня, вже вдесяте не відбулась сесія Канівської міської ради, інформує її пресслужба.

– Сьогоднішнє засідання ми хотіли провести для того, щоб не порушувати бюджетне законодавство та схвалити бюджет Канівської міської територіальної громади на 2023 рік. Однак депутати ігнорують сесії, тому вони не відбуваються, – повідомила секретар  Канівської міської ради Оксана П’яткова.

Також секретар міської ради повідомила, що для участі у засіданні зареєструвалося 9 народних обранців. Однак для ухвалення рішень необхідна присутність 14-ти народних обранців.

– Присутні у залі: Надія Голда, Сергій Бакум, Тетяна Ренькас, Олександр Корнієнко, Василь Зубко, Тетяна Кекух, Євгеній Маланчев, Олександр Штейман, Оксана П’яткова. Відсутні з поважних причин – Руслан Шишка, Оксана Леонова, Олександр Коляда, Сергій Водянов, Сергій Якименко, Іван Кононенко. Інші депутати – не з’явилися, – повідомила П’яткова.

Зауважимо, це вже десяте засідання сесії, на яке не можуть зібратися депутати ради. Частина “саботажників” вимагає повернення до сесійної зали обранців від забороненої в Україні ОПЗЖ, тож через їхню деструктивну діяльність влада Канева обіцяла звернутись до правоохоронних органів.