Продовжується кампанія по відключенню боржників від електропостачання, яку електропостачальна компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» розпочала у минулому місяці. Нагадуємо, що у  ТОВ «Черкасиенергозбут» неодноразово попереджали споживачів, які вчасно та у повному обсязі не розрахувались за спожиту електроенергію про реальну можливість припинення  електроживлення.

З 12 серпня проводиться відключення боржників, які мають борг за спожиту електричну енергію за червень.

В чергове нагадуємо, що оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка. Суму заборгованості з оплати за електричну енергію зазначено в рядку рахунка «До сплати».

Також інформуємо, що відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн.; на опорі – від 1500 грн. до 4000 грн.

Своєчасні та повні розрахунки за спожиту електричну енергію – це запорука світла і добробуту у вашій оселі – нагадують у ТОВ «Черкасиенергозбут».