За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка провели позачергове засідання виконавчого комітету з питання внесення змін до попереднього рішення про утворення комісії з передачі проектної документації дитячого садочку по вул. Героїв Дніпра, 87. На разі обласний бюджет вже отримав субвенцію з державного бюджету для співфінансування ДНЗ на Митниці. Повідомив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

Тож для оперативного вирішення питань із оформлення документації, організації початку будівельних робіт та забезпечення своєчасного фінансування об’єкту необхідно було залагодити технічні моменти: внести зміни до складу комісії та назви об’єкту.

“Команда міського голови зі свого боку оперативно виконує всі дії, необхідні для якнайскорішого початку будівництва. Тож сподіваємось, що в подальшому не буде жодних затримок в процесі реалізації проекту, і вже скоро на Митниці відкриє свої двері новий сучасний дитячий садок.

Крім того, разом з заступниками міського голови провели погоджувальну раду з питання внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2022 роки, приділивши належну увагу кожному аспекту життєдільності міста.” – зазначив Тищенко.