Захід було організовано для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи  №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Працівники поліції розповіли школярам про роботу в поліції, роз’яснили основні завдання, які покладаються на правоохоронців  та організували виставку зброї. Повідомляють в нацполіції Черкащини.

Працівники поліції спеціального підрозділу «КОРД» провели профілактичні показові заходи для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи I-III ступенів №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Захід  був приурочений до Дня Збройних сил України.

Правоохоронці підготували школярам цікаві та пізнавальні розповіді про роботу поліції та спецпідрозділу зокрема. Розказали які функції та завдання покладено на поліцію, а також розповіли алгоритм яким чином можливо вступити на роботу до поліції та потрапити в ряди спецпризначенців.

blank

Крім того усім присутнім було продемонстроване озброєння та спеціальні засоби, які використовуються працівниками поліції в повсякденній діяльності та при проведенні спеціальних завдань.

blank

blank