Яку пенсію платитимуть українцям завтра, коли відбудеться пенсійна реформа і що вона передбачає, що закладено закладене у тарифи на газо- та електропостачання, і що відбувається у газовій галузі та як перетворити Черкащину  на мекку для туризму? Відповіді на всі ці питання залюбки нададуть експерти – Народні депутати України Вікторія Войціцька, Анна Романова та Роман Семенуха.

Унікальну можливість в живу поспілкуватись із експертами та почути їхні думки щодо найгостріших проблем, а також відповіді на будь які запитання, черкащани отримають у понеділок 4 червня о 17. 30 у офісі обласного осередку «Об’єднання Самопоміч», що знаходиться за адресою вул. Богдана Хмельницького, 52.

Довідково:

Анна Романова, секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту. Експерт у сферах: підвищення конкурентоспроможності територій, брендинг територій, туризм, місцеве самоврядування.

Детальніша інформація за посиланням: https://samopomich.ua/romanova-anna/

Вікторія Войціцька, секретар Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Активна учасниця Революції Гідності, незалежний спостерігач від ОПОРИ під час президентських виборів 2014 року. Вибудувала та координувала ефективну мережу співпраці із студентськими рухами, зокрема у межах ініціативи на підтримку закону «Про очищення влади». Експерт у сферах: тарифна політика у галузі газо- і електропостачання, нафтогазовий сектор, зокрема щодо залучення іноземних інвестицій, банківський сектор.

Детальніша інформація за посиланням: https://samopomich.ua/vojtsitska-viktoriya/

Роман Семенуха, член комітету з питань інформатизації та зв’язку. Представник Громадської організації «Самопоміч» у Харкові.

Експерт у сфері: комерційна діяльність, пенсійна реформа. Роман Семенуха знає що було і що буде у галузі пенсійного забезпечення. Коли відбудеться пенсійна реформа, що вона передбачає і які у ній є «підводні камені» а також, яка буде пенсія у майбутньому.

Детальніша інформація за посиланням: https://samopomich.ua/semenuha-roman/