“Майорам поліції Кисленку В.В., Голованю Р.Г., Гордійчкуку В.А. та старшому лейтенанту  Кубякову Я.М. було повідомлено про часткову службову невідповідність. Підполковник поліції Возняк Б.М. подав рапорт на звільнення. Майор поліції Коваленко С.О. та полковник Вільганюк О.А. подали рапорти на пониження на посаді”, – такі наслідки службового розслідування бурхливої сесії Черкаської міської ради, що проходила під наглядом активістів 29 січня під час голосування за бюджет на 2018 рік. Про це повідомляють в МВС України.

Захоплення міської ради. Видання “Обозрєватель”

Нагадаємо, що активісти “Національного корпусу” під час сесії зайшли в приміщення і стали між рядами депутатів, вимагаючи у них прийняти бюджет міста на рік, адже Черкаси були єдиним містом України, що через політичні суперечності так і не змогли узгодити міський кошторис.

Народних обранців силою змушували знаходитись в приміщенні і голосувати за прийняття бюджету. Депутатів Олександра Згіблова і Руслана Зорю активісти побили. Частина депутатського корпусу і журналістів тоді трактувала дії активістів партії Андрія Білецького, як захоплення заручників. Інші – підтримали такий тиск на депутатів.

Проте, очевидним фактом є те, що черкаська поліція ніяк не реагувала на неординарні події.