За 14-15 серпня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1197 разів. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 436 разів. З них 5 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 4 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 4 рази – з приводу ДТП.
6 викликів були безрезультатними.

КОМЕНТАРІ